, Bezlusterkowce Panasonic

Panasonic Lumix DMC-G6 – solidny rywal dla lustrzanki

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Martyna

  Jestem ciekawa jak wygląda porównanie tego aparatu do canona 700d, bo oba mnie zainteresowały, oba mi doradzano i odradzano, jednakże nie znam się na tyle dobrze na tego typu sprzęcie, aby samej zweryfikować wszystkie parametry jednego i drugiego. Który polecacie, canon 700d czy lumix dmc g6 ?

 • Andrzej

  Niby mówi się że po co komu dzisiaj lustrzanka ale to zupełna bzdura. Kolega ma właśnie ten aparat a ja lustrzankę Nikon D60. Jakością zdjęć Nikon bije go pod każdym względem nie wspominająć o zdjęciach wieczorem gdzie z Panasonica są fatalne.

 • http://www.snaphub.pl Piotr Rafiński

  Ciekawy jestem jak wypadną testy porównawcze z matrycami aps-c 🙂 bardzo lubię lumixy, ale do tej pory szumy jednak miały dość duże w porównaniu do Nexów. Przemawiają jednak za nimi ciekawsze szkiełka – mam nadzieję, że ta matryca będzie sobie radziła bardzo dobrze z wysokimi ISO.

  • SzyW

   Mnie tez ciekawi jak wypadnie tego Lumix na tle inny aparatow, bardzo czekam na jakies pierwsze testy a najchetniej sam bym go przetestowal ;] ale na to musze poczekac az trafi do polski

 • Jeriho

  Wyglada swietnie, jest smuklejszy od swojego poprzednika, a czy bd konkurencja na lustrzanek? wydaje mi sie ze to troche inna kategoria klientow bo taki Lumix jest przeznaczony dla uzytkownikow srednio zaawansowanych i tam tez znajduje swoich zwollennikow ;]


reklama