, Bezlusterkowce Panasonic Pierwsze wrażenia

Panasonic Lumix G5 – dobra alternatywa dla lustrzanki (pierwsze wrażenia)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • xyz

  faktycznie, gabarytowo wygląda jak lustrzanka

 • CICHY

  Dziwne są te wszystkie nowości jakby wszystkie takie same tylko ,obiektywy podobne , a każda firma pisze o własnych niespotykanych właściwościach optyki. Po każdej premierze druga taka sama tylko logo się zmienia .Tak jakby wszystko było szyte jedną ręką.Czyżby to znowu zbieg okoliczności.

 • Aleks

  Jestem troche zawiedziny tym że jest większy od G3. Myślałem, że miniaturyzacja to kierunek także dla formatu M4/3. Ale ogólnie czekałem na model podobny do G3 z dobrym filmem.

 • CEPAN

  Super aparat. Ogólnie serie Panasonica – LUMIX z wymienną optyką są na wysokim poziomie. Sam posiadam GF2 i robi bardzo dobrej jakości zdjęcia. Wszelkie kompakty mu nie dorównują.

  • Zulugula

   @CEPAN, używasz Lumixa, napisz proszę, czy warto wyłożyć te 3k na G5 czy kupić tańszy, starszy model G3? Wiem, ze GF2 to trochę inna konstrukcja, ale zawsze to LUMIX, więc i ergonomia podoba:). Miałem oba przed sobą, dobrze leżą w dłoni. Szkoda, że zdjęć nie mogłem zrobić, by się przekonać osobiście do któregoś z nich. Obiektywy kitowe to te 14-42 i są ok, ale i tak trzeba dokupić coś o ogniskowej do 200mm chociaż. patrząc na problemy z kompatybilnością szkieł w tym systemie, zostaje zakup oryginalnego od Panasonica. To już poleci grubo po portfelu, choć wtedy jest pewność, że AF będzie działał jak należy


reklama