, Aparaty kompaktowe Samsung Testy

Samsung MV800 – test fotoManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  @alew: Nikon 1 J1 to nieco inny kaliber – i cenowy, i pod względem funkcjonalności, bo to aparat z wymienną optyką.

  A może coś od Olympusa? Na przykład E-PM1, jeśli pozostajemy przy wymiennej optyce: www.fotomaniak.pl/40931…-pm1-test/ Nieduży, z szybkim AF, ma zestaw ciekawych filtrów, żeby bawić się w kreatywne fotografowanie i jest prosty w obsłudze.

  A jak klasyczny kompakt, to może Sony HX9V: www.fotomaniak.pl/39620…hx9v-test/ Intuicyjny w obsłudze, ma świetny pakiet nastaw automatycznych i świetnie sprawdza się w roli kieszonkowej kamery.

  Pozdrawiam

 • alew

  wspaniale było by mieć ruchomy wyświetlacz tak jak w przypadku samsunga. jednak wydaje sie zbyt delikatny!

  • http://AudycjaZawierałaLokowanieProduktu.pl Audycja Zawierała Lokowanie Produktu

   Wiem, że minęły już 2 lata (i od artykułu i od kiedy go kupiłem), ale korzystałem z niego obok lustrzanki przez około rok, raz mi upadł i ani jednej rysy na wyświetlaczu, tylko 2 małe na obudowie, a upadł z ok. 2 metrów.

 • alew

  Panasonic Lumix DMC-TZ20
  Canon SX230 HS
  Canon IXUS 125 HS
  Olympus Tough TG-810
  ??? Cięzko na sercu

 • alew

  dziękuję z szybką odpowiedz. Po dzisiejszym szperaniu mam jeszcze kilka aparatów. Nikon Coolpix P310, Nikon Coolpix P300, Nikon Coolpix s9300, S9100, P700,
  Canon ixus 510, no i nasz samsung. Byłam pewna do dziś, że go wezmę jednakże koleżanka odradziła jakiegokolwiek samsunga. Dziś wzięłabym bez zastanowienia Nikona 1 J1 gdy nie ta cena(rok by mi zajęło zbieranie na niego). Który najlepszy z tamtych i czy 1J1 jest wart zachodu? a może samsung nie jest taki zły? Poszukuje aparatu, który uchwyci szybko wspaniałe, dynamiczne, spontaniczne chwile oddając ich urok z jakością. Ostatnio miała Pentaxa Optio E70, który okazał się porażką.
  Pozdrowienia;)

 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  @alew: W przypadku awarii z każdym nowoczesnym aparatem jest dużo zachodu, nie przejmowałbym się zatem tym argumentem. 😉 Pozdrawiam

 • alew

  Chciałabym go kupić. jednakże trochę się waham czy aby nie będzie zbyt delikatny i podatny na uszkodzenia. w razie naprawy dużo zachodu. Co wy na to?

 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  Bardzo dziękuję 🙂 Faktycznie w tym akurat sprzęcie brakuje szybkiej opcji udostępniania zdjęć pod kątem serwisów społecznościowych – gdyby producent zaimplementował tu rozwiązania z ST1000, mielibyśmy pewnie prawdziwy bestseller. Pozdrawiam

 • Piotr

  Bardzo ciekawy opis i recenzja 🙂
  Bardzo dobry sprzęt, ale jak na dziś to brakuje mu: GSM, Bluetooth i WiFi


reklama