, GoPro Kamerki sportowe Testy

TEST | GoPro Hero 6. Świetna kamerka sportowa z małymi problemami

fot. fotoManiaK

fot. fotoManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • Bartłomiej Krupiński

    Jeżeli ktoś szuka dobrego sprzętu w atrakcyjnej cenie to polecam inną kamerkę również ze „stajni” GoPro czyli kamerę HERO 2018. Teraz w fajnej cenie można ją kupić np. tutaj: www.komputronik.pl/produ…-hero.html . W zestawie dostaniemy kamerę plus uchwyt stabilizacyjny, więc całkiem fajna opcja na zaoszczędzenie paru groszy.

  • Marian

    Dla mnie test jest stronniczy. stabilizacja obrazu jest jedynie cyfrowa, minimalnie lepiej działa niż Hero 5. Jaki sens ma wyprodukowanie kamery sportowej bez porządnej stabilizacji. z zasady kamerą sportową mamy filmować ruch i to co się dzieje w ruchu. A tutaj gopro wypada blado. Do filmowania gdzie jesteśmy w miejscu jest wiele małych kamer. Dla mnie to najważniejszy minus tej kamery brak porządnej stabilizacji obrazu. Owszem jest gimbalem to jakieś nieporozumienie: na nartach, rowerze, desce?

  • Alget

    Jak zawsze dobry test! Proszę jeszcze o trochę uwagi dla kamer ze średniego segmentu i będzie super 😛 Kamery sportowe to też sporo nie-profesjonalistów np. ja. A ostatnio jest trochę zatrzesięnia. Wyszłą nowa X8 z Lamaxa, szajomi też wydaje nowości. Brakuje mi testu kamerek ze stabilizacją do 500zł najbardziej. Podziałajcie! Proszę :))


reklama