REKLAMA TP
, Aparaty kompaktowe Sony

Testujemy Sony Cyber-shot RX100 III. Co chcecie wiedzieć?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Testujemy Sony Cyber-shot RX100 III. Co chcecie wiedzieć?”

  1. banahi pisze:

    Myślę, że przy tego typu aparatach tzw. małpkach nie ma co oczekiwać większych rewelacji o których wspominasz. Takie aparaty raczej spełnia rolę bardziej przy wykonywaniu tzw. zdjęć streetowych. Przy bardziej wyuzdanej fotografii polecałbym aparaty z wymienną optyką. No chyba że ktoś lubi się bawić w PS lub innym programie graficznym i siedzieć nad zdjęciem parę godzin.

  2. szunaj pisze:

    Rozważam zakup tego aparatu jako uzupełnienie mojej lustrzanki której czasem nie chce mi się nosić bo jest duża i jednak zwraca uwagę. Miałem już nawet tego „Soniego” (RX 100 III) w rękach ale że aparacik nie jest tani to z jego zakupem czekam na konkretne testy i opinie.
    Chciałbym w przykładowych zdjęciach z testów RX100 III zobaczyć takie na którym była by jakaś niezbyt szeroka uliczka z budynkami i z jakimś obiektem (np. pomnik, fontanna) oddalonym z 10 – 15 metrów od fotografującego. Fotografia powinna być powtórzona z ustawieniami preselekcji przysłony na różnych jej wartościach i przy różnym ISO. Takie zdjęcia pozwoliłoby ocenić jak aparat radzi sobie z ostrością i jej głębią i z szumami w cieniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama