, Drukarki Epson Newsy

Epson Stylus Photo PX710W – fotograficzna drukarka do domu


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • fghg

  Nienawidze epsona!!!!!!!!! o ile z podlaczeniem drukarki do sieci nie bylo wiekszego problemu – choc mogloby byc jeszcze prosciej – to poleglam na podlaczeniu drukarki do komputera przez wifi. Komputer nie znajduje tej cholery.
  Poza tym w drukarce tej pojawiaja sie problemy z nieoryginalnymi tuszami – wciaz jej cos nie pasuje, i nie chce franca drukowac. Co wiecej, drukarka nie działa, jesli skonczy sie jeden kolor, choc pozostale kartridże są pełne!!! nie wydrukujecie nawet czarnego druku (przy braku ktoregos z kolorow), a wiec trzeba miec przygotowany zapas tuszów….. co więcej, oryginalne tusze drogie jak szlag. mam dosc tego sprzetu i NIE POLECAM GO NIKOMU!!!

 • jan

  Kupilem Epson Stylu Photo PX710W
  Cena spora.
  Prosilem przed kupnem o sprawdzenie gdzies w Epsonie bym mógł sprawdzić jak działa pod WiFi.
  Odesłali mnie do sklepu w komputroniku.
  Tam towar czekał ale nie dało się sprawdzić bo trzeba tusze włozyć by zadziałała …a wtedy po włożeniu tuszy – już muszę kupić.
  dobra – wziąłem.
  Finał taki, że sam poległem w domu z podłączaniem do domowego Wifi przez router.
  W komputroniku powiedzieli mi-że nie mają czasu na podjechanie i pomoc (zresztą nie dziwię się – to sklep) Pisałem do epsona – pisałem – zaproponowali rozmowę z konsultantem.Dzowniłem ale za dużo jest ustawień i prób. Napewno laik nie zrozumie połowę słów które wypowie konsultant a dodatku, że drugim komputerem do konfiguracji jest mac firmy apple. Pytałem telefonicznie i mailowo czy mógłbym umówić się z kimś z Epsona. Jest to nowe urządzenie i może dla nich samych dobrze byłoby wiedzieć czemu są problemy. To powinno działać od razu. Ustawienie po WiFi uzytkownika, hasło i działa. Niestety. Coś jest z tymi drukarkami.
  Przez ostatni tydzień zamówiłem speców od komputerów. Pierwszy męczył się 7 godzin. Drugi dzisiaj około 5 godzin. Na żaden z trzech komputerów nie zadzaiłało urządzenie. Mam maka – d rugi komputer to Vista, trzeci to XP. Drukarka dodana – ale do drukawania – nie widzi. Ustawiane było wysztko co możliwe. Po wifi .. potem z podłaczeniem przez kabel do routera – nic. Najgorsze to, że pomimo mailowych próśb do Epsona – cisza z ich strony.Jesli umiesz mi pomóc – napisz – dlaciebiemail@strona.pl

 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  @sol:
  Szczerze mówiąc, nie różni się niczym poważnym. Jedyne co rzuciło mi się w oczy to:

  1. Deklarowana prędkość skanowania jest nieco większa w nowszym modelu, dla porównania: PX700W (w trybie monochromatycznym: 6 ms/wiersz; w trybie kolorowym: 12 ms/wiersz), a PX710W (w trybie monochromatycznym: 1.6 ms/wiersz; w trybie kolorowym: 4.7 ms/wiersz);

  2. Nowa drukarka pracuje (według deklaracji producenta) o 1dB ciszej, ale to raczej bez znaczenia;

  3. Waga nowego modelu jest lżejsza o 0,3 kg.

  Cena obu drukarek na stronie Epsona jest identyczna.

 • sol

  Czym się różni od poprzedniczki – PX700W?


reklama