, Bezlusterkowce Olympus Testy

Olympus OM-D E-M10 – test aparatu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Komba

  A gdzie włączyć funkcję samoczynnego aktywowania lampy?

 • miki

  W tym co pisze martin coś faktycznie jest bo sama jakość obrazka w a6000 przy jego cenie jest właściwie bezkonkurencyjna. Podobnie jest z nexem 7. Ale ten olek tez jest fajny i ma świetną puszkę w stylu retro

 • Martin

  Ich chyba pogięło z tą ceną za 1700 zł można mieć Sony A5000 co robi znacznie lepsze zdjęcia, a za 2600 zł mamy A6000 to już zupełnie inna liga niż ten Olympus. Jak ktoś szuka dobrej lustrzanki to bierze Nikona, a jak ktoś chce bezlusterkowca to ma praktycznie do wyboru tylko Sony inne firmy nie dość że gorsze to jeszcze droższe.

  Jak Olympus i spółka chcą konkurować z Sony powinny zacząć montować matryce APS-C, aby tak jak przy Sony mieliśmy małą obudowę, a jakość jak w lustrzance.

  • wert

   Kolega bredzi. Jakość obrazka z m4/3 praktycznie nie ustępuje aps-c. Asortyment szkieł nieporównywalnie większy. Wybór to albo mobilność m4/3 albo płytka głębia ostrości i doskonałe wysokie iso z pełnej klatki ale nie aps-c. Do tego sony ze swoim okropnym przetwarzaniem obrazu, to jest inna liga niż olympus.

 • http://www.foturysta.pl Błażej

  Design jest świetny. Bardzo mi się podoba jako całość i jego detale. Gdybym nie miał już nieco rozbudowanego systemu Nikona to bym pewnie kupił tego Olka bo cena nie jest jakaś zawrotna jak na to co ten sprzęt oferuje.


reklama