REKLAMA TP
, Sony Telefony Testy

Sony Xperia Z1 – test aparatu w telefonie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Sony Xperia Z1 – test aparatu w telefonie”

 1. Sobala pisze:

  Do końca nie mogę się zgodzić z artykułem mam Z1 i po aktualizacji do 4.3 zdjęcia wychodzą bardzo słabo (polecam przetestować jeszcze raz). Bardzo duże zaśnieżenie widoczne nawet bez przybliżania obrazu (a o otworzeniu zdjęć na kompie szkoda gadać).Zdarzają się na ciemnym tle pojedyncze białe pixele i to kilka a nawet kilkanaście. Dla porównania mam w Z1 stare zdjęcia z Lumii 800 i wyglądają o niebo lepiej. Wideo wariuje, obiektyw potrafi kilka razy na sekundę szukać ostrości i jeszcze jej nie znaleźć i tak co chwilę w rezultacie wideo nagrywane na jasełkach syna w odległości 8 m od dzieci jest nieczytelne, twarze się rozmazują. Zdjęcia sprzed aktualizacji są lepsze wideo niestety nie mam. Może macie jakieś pomysły co można z tym zrobić. Całą sprawę zgłosiłem do Sony mam nadzieję, że chociaż 4.4 porządnie dopracują.

 2. PBszczypior pisze:

  Co do jakości zdjęć i filmów to fakt kontrast,szczegóły,odwzorowanie kolorów oraz praca auto focusa naprawde zadowalająca jednak optyka aparatu powoduje mojim zdaniem za dużą dystorsje!! tzn.zniekształcenia obrazu zwłaszcza w rogach ekranu (rozciąganie) np. fotografowany kwadratowy przedmiot przypomina trapez ale nie jest to zbyt uciążliwe,zastanawia mnie czy inni użytkownicy zauważyli ten mankament,szkoda że w artykule nic niebyło na ten temat.

 3. nokia finland pisze:

  Zobaczymy jak wypadnie w porownaniu z 808 pureview. Matka i krolowa aparatow w smartfonach.

 4. mikko1 pisze:

  Dziękuję za powyższy test. Jako, że niebawem stanę przed wyborem telefonu przy przedłużeniu umowy, a jednym z głównych kandydatów jest Sony Z1, to cieszę się, że powstał rzetelny test aparatu. Pozdrawiam.

 5. Kalcio pisze:

  Ile razy można powtarzać: nie ma czegoś takiego jak rozdzielczość HD Ready ! Nauczcie się wreszcie, że jest HD i Full HD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama