, Newsy

Jaki aparat kupić? Wybieramy 7 dobrych kompaktów typu superzoom

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ola

  a ja ma pytanie o superzoomy ale takie umieszczone w mniejszym rozmiarze obudowy. Jestem fotograficznym laikiem, ale lubie ładne zdjęcia. Mialam samsunga WB850F, ale nie wytrzymal dlugo i zardzewiał od środka( nie polecam ), i chce teraz kupić cos „mocniejszego”. Mam na uwadze takie typy : Canon Power Shot SX 280HS, Fuji FinePix F900EXR, Nikon Coolpix S9500, Panasonic DMC-TZ40EP oraz Sony DSC-HX 20V. Zależy mi na aparacie z zoomem około x20, zdjęciami seryjnymi, fajną panoramą, dobrymi zdjęciami robionymi w nocy i w ogóle dobrym wyglądem zdjęć oglądanych nie tylko na wyświetlaczu aparatu.
  Czy ktoś może mi doradzić, który z tych typów byłby najlepszy?
  dzieki

 • http://gravatar.com/newhousik newhousikPiotr Krauz

  Fajnie zebrane super zoomy. Jest coraz mniej testów tych modeli. Wszystkie portale nastawiły się na lustrzanki, które z różnych względów nie zawsze się sprawdzają ( rozmiar i ilość obiektywów, koniecznych do noszenia ). chciałbym zmienić Canona SX1 na coś świeższego i jest problem z poczytaniem o kategorii super zoomów.

 • waldemar

  a może mi ktoś doradzić który mam wybrać dla amatora oczywiście sony hx200v lub sony dsc hx50 lubCanon EOS 1100D + 18-55 IS II kit który powinien być dla mnie amatora ?

  • qwerty

   wiesz co? poczytaj najpierw czym różni się lustrzanka od kompaktu, a także superzoom od kompaktu… Zadałeś takie pytanie na które nie da się odpowiedzieć tak aby ci pomóc… Poczytaj o wadach i zaletach każdego rozwiązania… w tej kategorii cenowej zawsze będę za lustrzanką.

 • http://www.snaphub.pl Piotr Rafiński

  Ja bym wybrał ten, który ma największą matrycę i najjaśniejszy obiektyw 😉

 • aczemu

  Wiadomo zoom i zdjęcia seryjne to podstawa w fotografii…


reklama