REKLAMA TP
, Aparaty kompaktowe TOP-10

Jaki superzoom kupić? Najlepsze aparaty z długim obiektywem (TOP 2020)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Jedna odpowiedź do “Jaki superzoom kupić? Najlepsze aparaty z długim obiektywem (TOP 2020)”

  1. MLJ pisze:

    Od prawie dwóch lat mam Lumixa FZ82. Naprawdę fajny aparat, ze sporą liczbą możliwości jak za taką cenę. Jak na megazooma dość poręczny. W dzień generuje przyjemny obrazek, oczywiście jak na matrycę tej wielkości. Zbliżenie x60 bardzo dobre (warto wspomnieć o inteligentnym zoomie x120). Idealny do łapania leśnych zwierzątek i ogrodowych ptaków. Najprzyjemniejszy jest zakres ogniskowych 20-1200 mm, czyli szeroko i daleko.

    Niestety w nocy jest znacznie gorzej. Mała matryca, więc do 800 iSO obrazek ujdzie. Poza tym nadaje się w zasadzie tylko do fotografii księżyca i łapania piorunów w trybie tematycznym „nocny krajobraz artystyczny”, gdzie czas naświetlania jest do 60 sekund (niestety z niezmienialnym iso na poziomie 80). Tak to naświetlanie maks 4 sek.

    Nagrywanie jak w większości panasów, bardzo dobre i przyjemne. 4k30 fps i FHD w 60fps, są zdjęcia poklatkowe, jest slow motion.
    Z zakupu jestem bardzo zadowolony, bo taki właśnie aparat chciałem. Cena w stosunku do możliwości moim zdaniem atrakcyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama