, Aparaty kompaktowe Fuji Newsy

Fujifilm Finepix S3400 – super-zoom, szeroki kąt i tryb panoramy


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • fotograf

  matryca do bani, można było zastosować tą samą co w S9600 i byłoby git, pelnią szczęścia byłaby ta z S6500fd. Odszumiacz mocno psuje zdjęcia, w pełnej rozdzielczości jest tragedia. Aparat w/g mnie „cofnięty w rozwoju”…

 • kamieniołom

  S3400 jest solidnie wykonany, zdjęcia za mocno odszumione programowo, w pełnej rozdzielczości jakby farbkami malowane było z bardzo słabym odwzorowaniem szczegółów. To zdecydowanie jest wadą i to sporą, mam nadzieję że producent postara się o jakiś soft który zmniejszy odszumianie. Poza tym aparat działa i to dobrze. Tryby manualne oferują wartość przysłony 3,1 lub 8,0, brak innych wartości a więc druga wada. ISO od wartości 64 a nie 100. Co ciekawe dystorsja jak najbardziej akceptowalna przy 24mm – spora zaleta. Trzecią wadą jest brak możliwości stosowania filtrów czy osłony przeciwsłonecznej – nie ma gwintu. Za to spory zakres rozdzielczości zdjęć i to w 3:2, 4:3 czy 16:9.

 • magda

  Czekam na niego… Wygląd strasznie mi sie podoba. zobaczymy jak działa x D.
  nie moge sie doczekać x D.

 • http://www.fotoManiaK.pl Arkadiusz Marcjanek

  @anja

  Dzięki za uwagi – rzeczywiscie w tekście był błąd.

  Pozdrawiam

 • anja

  Fujifilm finepix S3400 jak i S4000 nie różni się tylko wartością zoomu. Warto również wspomnieć, że w modelach wymienionych wcześniej, wyświetlacz LCD posiada 460 tys. punktów (błąd w artykule). Wartością 230 tys. punktów mogą poszczycić się modele S3200 i S3300.


reklama