, Poradniki Telefony Akcja partnerska

Jak nagrywać dobre filmy smartfonem?

HTC 10 / fot. fotoManiaK.pl

HTC 10 / fot. fotoManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Początkująca

  Mam ten telefon – chciałbym nagrywać vlogi, kupiłam zewnętrzny mikrofon – nie chcę składać oddzielnie wideo i dźwięku – chcę żeby wraz z obrazem nagrywał się dobry dźwiek. Podłączajac mikrofon do telefonu, telefon traktuje to jak słuchawki o nie nagrywa dźwięku do filmu. Jak mogę to zrobić żeby zewnętrzny mikrofon od razu rejestrował dźwięk w nagrywanym filmie? Z góry dziękuje za pomoc!

  • Igor Pecelt

   Zainstaluj sobie jakąś fajną aplikacje do nagrywania, może być ta opisana w artykule powyżej (Cinema Fv-5). Ja osobiście używam Open Camera. W ustawieniach na pewno znajdzie się taka opcja.

 • Ambasador marki Samsung

  Ważne jest aby aparat w telefonie posiadał stabilizację obrazu. Dzięki tej funkcji filmy wychodzą dużo lepsze i są ostre. Dobrą kamerą może pochwalić się Samsung Galaxy S7 z nową technologią dual pixel dzięki której aparat skupia się porównywalnie szybko jak ludzkie oko.

 • Pio

  Kupilem za 1000zl panasonic lumix lx7 z obiektywem leica i mam w dup… wymieniac co roku telefon za 3000.

 • boost3r

  Ja dam taką dobrą rade na początek. Sprawdzić gdzie są w telefonie mikrofony bo czasami są dwa i gdy już będziemy nagrywać to uważać żeby ich nie zatykać podczas kręcenia.

 • Michał Chicago

  Bardzo słaba jakość filmów z telefonu sam szum śnieg, obraz drga brak stabilizacji.
  Mam xperia z5 sony , iphone 6s, oraz aparat canon power shot sx 720 is porządny kompakcik ze stabilizacją i ten aparat robi 10 razy lepszej jakości filmy, zdjęcia podobnie. Dobra stabilizacja ostry obraz nie poruszony.
  Lepsze kolory.


reklama