, Software Testy

Snapseed 2.0 – recenzja aplikacji

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Snapseed 2.0 – recenzja aplikacji”

 1. Błażej pisze:

  Mimo, że to aplikacja Google korzystając z Androida nie miałem pojęcia o jej istnieniu. Później pojawił się iOS i szukając aplikacji do obrabiania zdjęć na iPhone trafiłem na tą opisaną powyżej. Była w poprzedniej wersji czy dwie wersje wcześniejszej. Potwierdzam, ze jest bardzo dobra i wygodna w obsłudze.

 2. Sandman pisze:

  Panie Antoni, artykuł jak zwykle na poziomie. Jednak mam jedno zastrzeżenie. Recenzje aplikacji powinno zaczynać się od opisu czym aplikacja w zasadzie jest, bądź do czego służy. Oczywiście nie twierdzę, że nikt nie wie czym jest Snapseed, ale należę właśnie do grona ludzi, którzy z aplikacją mają styczność pierwszy raz w dodatku tylko z opisu.Mimo, że lubię czytać Pana artykuły to ten mógłbym sobie odpuścić, bo z aplikacji tego typu nie korzystam wogóle…

  • Antoni Żółciak pisze:

   Dzień dobry,

   ma Pan rację, może tutaj rzeczywiście pośpieszyłem z założeniem „sławy” Snapseeda. Wezmę sobie Pana słowa do serca przy przyszłych publikacjach.

   Dziękuję za przychylną opinię i pozdrawiam!

   • marcinst pisze:

    Hehe
    Nie zdążyłem napisać. W pierwszym zdaniu powinna być informacja czy mam czytać dalej czy nie. Inaczej mówiąc – co to jest za aplikacja i co robi.
    Dziękuję Sandman
    A Pan Antoni szybko powinien zmieni wstęp. Bardzo szybko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama