REKLAMA TP
środa, 20 lutego 2013, Arkadiusz Marcjanek

Sony Cyber-shot HX300 – zaawansowany megazoom

Sony Cyber-shot HX300 2

0 odpowiedzi na “Sony Cyber-shot HX300 2”

 1. qwerty pisze:

  ciekaw jestem jakości obrazu na długim końcu… przy f6.3 i 50x może być bardzo słabo – czekam na test ^^

 2. pumcat pisze:

  ,,Ten zaawansowany kompakt z pewnością nie sprawdzi się w rękach amatorów^Bez jaj badziew jakich dużo. f/2,8 przy całej ogniskowej ,uchylny wyświetlacz,dwa pierścienie na obiektywie-możemy zacząć rozmawiać.

  • sigmoid pisze:

   f/2.8 przy całej ogniskowej? Ile to będzie ważyć wg ciebie? Jakiej wielkości będzie? A o cenie nie wspomnę.

 3. lajkonik pisze:

  Ciekawe jakie zdjecia wyjda po takim zoomie. Moze to wygladac tragicznie, czekam na jakies testy, opinie.

 4. karola pisze:

  Ooo następny badziew od Sony z kosmiczną ilością megapikseli,pewnie brakiem możliwości montażu osłon i filtrów nie wspomnę o sankach do lampy błyskowej.Oj panowie z Sony,brak poszanowania dla klientów.Konkurencja daje duuużo wiecej!!!

  • Bambino pisze:

   Karola, to jest KOMPAKT! Kompakt polega na tym, że jest kompaktowy i niczego się do niego nie montuje. Nie rozumiesz przeznaczenia tego aparatu. To jest aparat mobilny do różnych zastosowań i po to, żeby nie dźwigać żadnych dodatkowych akcesoriów. Lampa którą ma w zupełności wystarczy. Konkurencja daje więcej? Raczej nie. Daje co innego.Żaden kompakt nie oddaje tak wiernie kolorów jak ten Sony. Exmor odstawia konkurencję do tyłu. I nie porównuj kompaktów do lustrzanek, bo to inny segment aparatów i do innych zastosowań.

 5. Marek pisze:

  ale tu same mądrale

 6. kostek pisze:

  Mam ten kolejny badziew od Sonego dsc-hx300 i zrobiłem parę fotek jest OK, filmy też OK, nie wiem co jest z nim nie ok . Zadowolony jestem z optyki , ba przecież to optyka niemiecka , jak na moje wymagania jest OK i jeszcze jedno nie trzeba dżwigać i zastanawiać się przed zrobieniem zdjęcia jakiego użyć obiektywu. To tylko kompakt ze sporym Zoomem. Co do obudowy tej kompaktówki to mogli sie postarać Japońce ale wtedy i cena też była by piękna . To tyle pozdrawiam


reklama