, Canon Fuji Olympus Samsung

Najciekawsze aparaty 2013 roku, czyli maniaKalne podsumowanie CES 2013

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Najciekawsze aparaty 2013 roku, czyli maniaKalne podsumowanie CES 2013”

 1. Witold Tranda pisze:

  Tak, Pentax poszedł po rozum do głowy i dał sobie spokój z „awangardowym designem” i wzorem Olympusa czy Fuji zaproponował aparat nawiązujący do starych pięknych analogowych czasów. Nikt raczej nie będzie miał mu za złe braku celownika w tak płaskim body, choć przy zastosowanej rozpiętości ogniskowych dało by się zrobić optyczny albo choć wejście do elektronicznego. Tutaj górą jest Fuji ze swoimi rozwiązaniami hybrydowymi, warto zajrzeć do takiego celownika – miodzio!
  W aparatach na CES Fuji poprawiło krytykowany autofokus, pozdejmowało filtr AA i będą świetne drogie niestety aparaty na rynku. Doskonały kolor cyfrowy okazuje się być kosztowny, a Fuji pamięta, że było czołowym producentem filmów barwnych.

 2. sławek pisze:

  A mnie się podoba Pentax MX1 z dużą matrycą 1/1.7 cala

 3. Kamil pisze:

  ten Polaroid był by dobry ale oby miał wykręcany obiektyw i zamiast niego w razie np. wygodniejszego transportu zaślepkę . będzie musiał mieć dobre podzespoły aby płynnie poruszać się po galerii bo jak wiadomo w niejednych dwurdzeniowych potrafiła nieźle przyciąć.

 4. Grech pisze:

  Jeśli dobrze czytam to co można znaleźć w sieci to ten Polaroid będzie miał matryce wbudowane w obiektyw. Coś na wzór Ricoh-a. Pierwszą poważną lustrzanką czy raczej bezlusterkowcem będzie Galaxy Camera NX 🙂

 5. qwerty pisze:

  najbardziej spodobał mi się nowy polaroid – ciekawe ile miesięcy jeszcze będziemy musieli poczekać na pierwszą lustrzankę z systemem operacyjnym (pewnie Ankiem)? ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama