, Aparaty kompaktowe Longform Nikon Samsung Telefony

Mam aparat, który tylko robi zdjęcia

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • tomasz

  Popieram Maćka są zabawki i aparaty, kiedyś zresztą było podobnie pamiętam jeszcze czasy kiedy agfa i inni producenci mocno reklamowały aparaty jednorazowe użytku.
  Aparat z filmem i szkłami plastikowymi, były też w wersji fotografowania pod wodą.
  Na tamte czasy ten hit kosztowały chyba 16 funtów w wersji normalnej i 30 funtów w tej drugiej Chętni też byli potem z tego firmy się wycofały

 • maciej

  Osobiście nie zrezygnuję z kompaktu nigdy.Miałem dobrego smarta z aparatem foto i wszystko było pięknie do momentu aż nie uległ awarii. Wtedy okazało się że nagle straciłem telefon, aparat foto, kamerę video itp.

 • http://fotokomorkomania.pl sollyth

  Pilnie śledzę rozwój fotografii komórkowej (mobilnej) od pewnego czasu i też jestem zdania, że smartfony wyprą w pewnym momencie z rynku tańsze (a może nawet te droższe) aparaty kompaktowe. Po prostu rozwój matryc powoduje, że jakość obrazowania maleńkich matryc ciągle rośnie, a smartfony i „smartfonopodobne” kompakty w dodatku oferują nieporównywalnie większe możliwości od tradycyjnych kompaktów.

 • seńor

  Niekoniecznie masz Michael rację. Byłem ostatnio na wycieczce, na 40 osób tylko 2 robiły zdjęcia telefonami, 2 lustrzankami, reszta kompaktami.
  Oczywiście wycieczka to coś „odświętnego”, na co dzień te proporcje zmieniły by się na korzyść smartfonów. Zadajmy sobie więc pytanie dlaczego usunięto z omawianego wyżej aparatu funkcję dzwonienia?
  Przecież wtedy naprawdę sporo amatorów nie musiało by mieć dylematu czym fotografować, i nie musiało nosić paru urządzeń. Odpowiedź może być tylko jedna – mamy kupować i to i to, koncern musi zarabiać.
  A Samsung w jakości zdjęć ostro goni konkurencję, a w kolorystyce już niektórych gigantów (co przy nim są karzełkami jako firmy) przegonił.

 • Michael

  Nie sądzę aby to się sprawdziło.
  Amatorzy wykorzystują do robienia zdjęć okolicznościowych zazwyczaj smartfona, profesjonaliści skorzystają z tradycyjnego aparatu cyfrowego. Poza tym to Samsung – marka, która pod względem jakości zdjęć nie sięga nawet do pięt światowym gigantom w branży fotograficznej, firmom takim jak: Sony, Nikom, czy Canon.


reklama