REKLAMA TP
środa, 27 czerwca 2012, Szymon Marcjanek

Aparaty to przeszłość, czyli Glass i Google I/O 2012

glass
fot. prezentacja Google I/O 2012

0 odpowiedzi na “glass”

 1. Boban pisze:

  To jest już chore….

  „pokazujcie swoje domy samochody ubrania dzieci oraz gdzie chodzicie w czasie wolnym i gdzie jezdzicie na wakacje. Opisujcie wasza prace i projekty. Pokazujcie swoich znajomych. Pokazujcie rodzine i wogole wszystko a na koniec wsadzcie sobie w tylek aparat i wstawcie fote od srodka. Bo reszta jest juz znana calemu swiatu.”

 2. ewka pisze:

  Ja jestem przerażona ale myślę, że ogromna część społeczeństwa będzie zachwycona

 3. cola pisze:

  google to boty i tworzą roboty,niestety

 4. Szymon Marcjanek pisze:

  Skąd takie negatywne odczucia? Glass czy Party Mode to tylko narzędzia, podobne do wielu innych – od nas zależy, jak je wykorzystamy, prawda?

 5. cola pisze:

  Asus Nexus 7 wyświetlacz jest dla odmiany IPS, z 178-stopniowym kącie widzenia. Rozdzielczość 1280 x 800 w siedmiu cali przekątnej daje PPI z 216. Asus Nexus 7 Wyświetlacz posiada również szkło Gorilla, rozwiewa obawy związane zarysowania. W mieście procesora, to quad-core Tegra 3 zasilanie Asus Nexus 7, taktowany częstotliwością 1.3GHz i wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Inne Asus Nexus 7 Specyfikacja zawiera 1.3MP aparat z przodu (zgodnie z przewidywaniami, nie ma nic na z tyłu), 4,325 mAh oferuje osiem godzin „aktywnego wykorzystania”, micro USB, NFC do płatności bezstykowych za pomocą Google Wallet i Android 4.1 (Jelly Bean). Na 340g, Asus Nexus 7 wynosi około połowę masy stosunkowo masywny nowego iPada 3-sze-gen. Graj Google sklep sprzęt jest teraz mieszkasz w Wielkiej Brytanii i oferuje 8GB Asus Nexus 7 do £ 159, podczas gdy 16GB model będzie kosztować £ 199. Wysyłka jest „obliczony na kasie” (ktoś kupił jeszcze?), A szacuje się na 2-3 tygodni

 6. Szymon Marcjanek pisze:

  @cola: A jaki to ma związek z tekstem? 😉

 7. cola pisze:

  sorki, to moja pomyłka, nie tutaj chciałem opisać.

 8. Szymon Marcjanek pisze:

  @cola: Jasna sprawa. 🙂 Pozdrawiam


reklama