, Canon Lustrzanki

Canon wznowi dostawy 5D Mark III

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Canon wznowi dostawy 5D Mark III”

 1. Arek pisze:

  co tu duzo mowic, warte przeczytania:
  http://niko…-fix.aspx/

 2. (po)ruta pisze:

  Zgadzam się z Tobą co do takich dyskusji – co do aparatu – może jestem szczęściarzem i trafiłem na wyjątkowo niepsujący się egzemplarz 🙂
  Jeżeli chodzi o lampę, to też nie będę zabierał głosu, gdyż kupując Nikona D 300 po dwóch tygodniach dokupiłem SB-800, której prawdę mówiąc, rzadko używam, a która również nie sprawia mi problemów 🙂
  Moją pasją i jakimś tam małym źródłem dochodu jest fotografia plenerowa, zamki, warownie Polskie (i nie tylko), i inne tego typu obiekty – wbudowana lampa w mojej 300-setce całkowicie mi wystarcza, a poza tym nie obciąża mojego plecaka, gdyż moje podróże fotograficzne odbywam na motorze, bądź rowerze.
  A kończąc tą dyskusję, to wcale moim ideałem nie jest Nikon D 800 – dla mnie za dużo pikseli – piksele mnie nie kręcą – mam nadzieję, że po ukazaniu się owego D 800 (doskonałego, bądź co bądź) aparatu, spadną wreszcie ceny Nikona D 700 – to jest lustrzanka, o której tak naprawdę marzę i która całkowicie zaspokoi moje potrzeby i oczekiwania !
  Pozdrawiam 🙂

 3. Arek pisze:

  Najlepszym przykładem będzie profesjonalna lampa nikona SB-900 która się przegrzewała 🙂 i nic z tym nie zrobili przez cały czas istnienia tej lampy… w Canonie takiej sytuacji nie ma – to też o czymś świadczy. Myślę że takie dyskusje są puste i bez sensu..

 4. Arek pisze:

  Czy ja wiem czy tak wesoło z D300 – wiele osob miało problemy z gniazdami kart pamięci – jak wylatywały lub się krzyżowały pręciki tam wewnątrz i robiło zwarcie – naprawę nie obejmowała gwarancja 🙂 mimo że sprzęt parodniowy. Dobrze że w końcu dodałeś (prawie) najwyższej półki – juz chcialem cie naprostować.

 5. (po)ruta pisze:

  A co mnie to obchodzi D 7000 ?
  On jest dla amatorów – ja mówię o lustrzance z najwyższej półki (prawie).
  A o serwisie Nikona się nie wypowiadam – ja mam D 300 już cztery lata i ZERO awarii 🙂

 6. Arek pisze:

  Jezu jak ja uwielbiam czytać takie – puste – komentarze. To kup sobie D800 i nie pitol głupot, widać jesteś strasznym ignorantem skoro twierdzisz że Nikonowi się nie zdarzają takie przygody. Nikon do tej pory D7000 nie naprawił, ciągle robi nieostre zdjęcia.. oczywiście lepiej być ignorantem i kupić aparat w firmie która ma w d. swoich klientów, a serwis ma jedna z najgorszych opinii na świecie – pogratulować.. albo wysyłanie body do regulacji – na infolinii mówią że będą się kontaktować telefonicznie w czasie regulacji w tej sprawie – a w rzeczywistości kontaktu brak, a wysyłają z powrotem sprzęt wyregulowany tak że nie robi już BF a robi duzy FF, w d. mają czas klienta na ponowne wysyłanie sprzętu do nich : ) aczkolwiek nie twierdze że ktoś jest spalony tak jak ty.. gdyż i tak samo malo perfekcyjnym nikonem można zrobić bardzo dobre zdjęcia.. (jakimś cudem)

 7. (po)ruta pisze:

  Taka wtopa nie powinna się przydarzyć firmie, która chce być liderem w produkcji lustrzanek z najwyższej półki 🙁
  Kupując produkt za kilkanaście tysięcy, to ja nie chcę mieć żadnej wady i nie chcę się zastanawiać, czy niezadowalająca mnie jakość zdjęcia to moja wina, czy aparatu !!!
  Zdecydowanie wolę już NIKONA D 800 !!!
  Canon odpadł już w przedbiegach – sayonara Canon !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama