REKLAMA TP
czwartek, 26 marca 2009, Pawel

Epson Stylus PX700W – test FotoManiaKa

epson-px700w-7

0 odpowiedzi na “epson-px700w-7”

 1. Waldi pisze:

  Mam tą drukarke i nie wiem jak skanować klisze 🙁 Reszta mi się naprawde podoba 🙂

 2. Marta pisze:

  Mam ta drukarke i nie wiem jak autor recenzji testowal ta drukarke, ale nie ciezko zauwazyc wysuwanej tacki, ktora w tej oto drukareczce jest i spisuje sie swietnie 🙂 Co do papieru… nie drukowalam na hp, ale druklowalam na papierze brother i fotki wychodza rewelacyjne. Po zakupie dwoch kompletow oryginalnych tuszy doszlam do wniosku ze czas na zamienniki. Kupilam takowe po 8.50 za kolor, nie mam zadnych zastrzezen co do jakosci 🙂

 3. Jarek pisze:

  „Jeśli skończy się np. żółty, drukarka nie wydrukuje nic. Co mają wspólnego kolor żółty i czarny, wie chyba tylko Epson”

  No nie tylko Epson. Wszystkie drukarki stałogłowicowe tak mają, niezależnie od firmy (Brother, wyższe modele Canona oraz HP). Jest to zabezpieczenie przed zapowietrzeniem się głowicy co wydaje się większym problemem niż wymiana tuszu szczególnie w takim urządzeniu.
  Myślę że jak ktoś decyduje się na tego rodzaju sprzęt to jest to w pełni świadomy i przemyślany wybór i ma pojęcie na temat technologii druku, bo takiej jakości wydruku nie da zwykła plujka. Nawiązując do tego to w artykule aż prosiłoby się porównanie wydruków z innymi takimi urządzeniami drukującymi z wykorzystaniem 4 standardowych kolorów. Myślę że uzasadniłoby to znakomicie zastosowanie 6-cio barwnego systemu tuszy.

 4. nimek1 pisze:

  Właśnie nabyłem tę drukarkę i muszę sprostować jedną myśl autora. Napisał on bowiem, że kartki lecą na podłogę gdyż drukarka nie posiada tacki. Jest to nieprawda. Tacka znajduje się wewnątrz tego otworu z którego kartki i zdjęcia wypadają. Wystarczy tylko chwycić ją palcami i paciągnąć do siebie. 🙂 Pozdrawiam


reklama