, Lustrzanki Newsy Nikon

Nikon D800 już za kilka miesięcy?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jasiu

  Odgrzewane kotlety…
  Nie rozumiem z czym się tak grzebią i czym się tak podniecacie.
  Przecież wystarczy do d700 przełożyć starą matrycę wycofanej z produkcji alfy 900 albo z D3x i mamy D800. Reszta bez zmian. ISO 100 jak nie było tak nie będzie, choć w aparacie tej klasy zdłaoby się ISO 50.

 • http://www.J365.eu J365.eu

  Coś czuje że szybko się nie doczekamy. Mimo iż już pora najwyższa.

 • http://brak futomaki

  No właśnie, gdzie jest ten nasz D800 !!!
  Jako dumny posiadacz D700, wspaniałego dzieła sztuki japońskiej, muszę określić swój stan psychofizyczny jako stan…..kompletnej napinki :)) Ja nawet mam kompletną specyfikację tego D800 i co z tego ??

  Aparatu nie ma i targi w Kolonii już za nami, a Nikon absolutnie nic nie pokazał. What’s up guys ? Podejrzewam, że najprawdopodobniej małe zwinne, japońskie rączki nadal dopracowywują to body do absolutnej perfekcji i zapewne na wiosnę 2011r świat ujrzy nowego potwora z tej stajni. Najwyższa pora zaprezentować nowy model.

 • Maciek

  Witam,

  Brzmi ciekawie, jestem w kropce gdyz mialem kupic D700 w grudniu, podejrzewam ze jezeli Nikon bedzie chcial sie pozbyc zalegajacych na polkach D700 zrobi to w te swieta ( promocja czy jakis extra dodatek SB900 ), bo to najlepsza ku temu pora jezeli D800 mialby sie okazac czyms wiecej niz tylko plotka.
  Pozostalo czekac ….


reklama