, Aparaty kompaktowe Canon Newsy

Canon PowerShot SX30 IS – rekordzista pośród super zoomów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Canon PowerShot SX30 IS – rekordzista pośród super zoomów”

 1. Tomasz pisze:

  W ŻYCIU NIE CHCĘ APARATU ZA 1500ZŁ ALBO Z 2000 LUB ZA 3000zl MODELE APARATÓW NA CZTERY BATERIE PALUSZKI ALKALICZNE Z ŁADOWARKĄ ILE RAZY CZŁOWIEKU TE SAME PALUSZKI ALKALICZNE ŁADOWAĆ NIE UPADŁEM NA GŁOWĄ WOLĘ NA AKUMULATOREK APARAT LUSTRZANKĄ CYFROWĄ MOŻE BYĆ TYLKO DODATKOWE ZASILANIE NA BATERIE PALUSZKI JAK CI SIĘ ROZŁADUJE AKUMULATOREK LUB BĘDZIESZ MIAŁ ZA PASOWY AKUMULATOREK JAK BY CO ALE NIE NA SAME BATERIE PALUSZKI ALKALICZNE SZKODA BYŁO BY MI KASY NA TAKI APARAT BEZ AKUMULATORKA.

 2. Tomasz pisze:

  W ŻYCIU NIE CHCĘ APARATU ZA 1500ZŁ ALBO Z 2000 LUB ZA 3000zl MODELE APARATÓW NA CZTERY BATERIE PALUSZKI ALKALICZNE Z ŁADOWARKĄ ILE RAZY CZŁOWIEKU TE SAME PALUSZKI ALKALICZNE ŁADOwać NIE UPADŁEM NA GŁOWĄ WOLĘ NA AKUMULATOREK APARAT LUSTRZANKĄ CYFROWĄ MOŻE BYĆ TYLKO DODATKOWE ZASILANIE NA BATERIE PALUSZKI JAK CI SIĘ ROZŁADUJE AKUMULATOREK LUB BĘDZIESZ MIAŁ ZA PASOWY AKUMULATOREK JAK BY CO ALE NIE NA SAME BATERIE PALUSZKI ALKALICZNE SZKODA BYŁO BY MI KASY NA TAKI APARAT BEZ AKUMULATORKA.

 3. Aro pisze:

  Canon popełnił w tym modelu, moim zdaniem, straszny błąd. Zrezygnował z paluszków AA w miejsce małego akumulatora. Kompletnie tego nie rozumiem. Wszyscy amator-pstrykacze wymieniali tę cechę w poprzednich modelach jako wielką zaletę. A tu taka niespodzianka.
  Łeeeee…..

 4. Riot pisze:

  Ciekawy sprzęt z super zoomem, ale dlaczego Canon wycofał się z jakości Full HD? Mam Canona Powershota SX1 i jakość filmów, zadowalająca w moim aparacie, jest dla mnie na tyle istotnym parametrem, że nie chciałbym z niej rezygnować. Skłania to raczej do przyglądania się produkcjom konkurencji (Nikon Coolpix P100 czy Fujifilm FinePix HS10), z nadzieją, że Canon powróci do zarzuconego formatu Full HD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama