, Aparaty kompaktowe Nikon Testy

Nikon Coolpix S8000 – test

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.katalogi.co Marketer

  Identycznie jak u Sławomira całkowicie znikła ikonka poziomu zużycia bateri, tylko raz mi się pojawiła i po dwóch dniach znów znikła, i tak do teraz . sytuacja wystepuje od prawie dwóch miesięcy!!?

 • http://www.toya.net.pl/~lihuu/home.html lihu

  szukam wyświetlacza do tego modelu

 • Sławomir Koza

  Mam problem, znikła ikona zużycia baterii. Czy można ją przywrócić z powrotem? Wróciłem do ustawień fabrycznych i nie pomogło.

 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  @ala

  Jeśli jest Pani pewna, że próbowała wszystkich ustawień i czułości i w każdym wypadku nie potrafi Pani zrobić dobrze wyostrzonego zdjęcia, być może rzeczywiście winę za to ponosi mechaniczna usterka. Proszę spróbować zrobić serię próbnych zdjęć, bazując na tym samym przedmiocie, ustawionym np na stole i oświetlonym przez jedną lampę – próbując kolejnych czułości ISO i trzymając aparat w ręku. Na wyższych czułościach (rzędu ISO 800) powinna Pani już bez trudu ustawić zadowalającą ostrość w normalnych warunkach.

  Pozdrawiam

 • ala

  jak to możliwe że model który ja posiadam całkowicie abstrahuje od tego opisu nie wspominając już o zamieszczonych fotach. mój nikon s8000 w ogóle nie chce robić dobrych zdjęć wewnątrz,czy to normalne??? jestem całkowitym laikiem i bierze mnie rozpacz jak mam zrobić zdjęcie w domu, zero ostrości, wykorzystałam już wszystkie programy i czułości. jak to możliwe ??????????
  dodam że miał już wymieniony obiektyw i poprawianą lampę a mam go zaledwie rok. proszę o poradę.

 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  @Agnieszka

  Pewien nie jestem na 100%, ale w tym modelu raczej nie ma możliwości zmiany takich parametrów jak czasy migawki czy przysłona. Z tego co pamiętam, manipulować można tylko wartościami balansu bieli, czułości ISO, kompensacją i pomiarem światła (z tych ważniejszych nastaw).

  Pozdrawiam

 • Agnieszka

  Mam pytanie. Nie mam pojęcia jak ustawiac czasy migawki i przysłonę w tym Nikonie. Proszę o pomoc.


reklama