, Newsy Obiektywy Olympus

Zuiko Digital 14-54 mm f/2,8-3,5 II – odnowiony standard

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bandit

  Zgadzam się jak najbardziej z tym że do modelu E30 jest to obiektyw zestawowy lub jak ktoś woli kitowy, chodzi mi o to że E30 to jest lustrzanka której bliżej do lustrzanek profesjonalnych i z takim korpusem ten obiektyw który również zalicza się do klasy profesjonalnych w hierarchii Olympusa jest jak najbardziej na miejscu, natomiast amatorskie korpusy lustrzanek jak E420, E520 itd. nie były nigdy sprzedawane z tej klasy obiektywem tylko z dużo tańszymi szkiełkami.

 • maciej_b

  Słowo „KIT” nie odnosi się do serii obiektywów, słowo KIT oznacza zestaw i jest używane do określenia zestawu aparat + obiektyw. To, że określenie kit może kojarzyć się pejoratywnie wynika w większości z faktu, że producenci zwykle wypuszczając nowe lustrzanki dołączają do nich średniej klasy obiektyw. Jednak na szczęście nie wszyscy i dlatego w tym poście zostało to podkreślone odnosi się on do newsa o lustrzance Olympus E30 która miała być sprzedawana właśnie z tym obiektywem
  przykłady:
  1. www.bazarcen.pl/produ…95305.html
  2. pentax.org.pl/viewt…hp?t=16543

 • Bandit

  Niestety Panie Macieju w opisie tego obiektywu mocno się Pan pomylił, to nie jest obiektyw KIT-owy tylko z serii Profesjonalnej Olympusa.


reklama