, Aparaty kompaktowe Casio Newsy

Casio Exilim EX-H15 wzbogaci serię Hi-zoom


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • senator

  Świetny aparat. Cena nie jest niska ale to nie jakiś kiepski samsung. Robi świetne zdjęcia. Działa szybko i niezawodnie. Bateria jest bardzo wytrzymała. Wyświetlacz jasny i duży, poprostu świetny. Minusy: efekt makijażu naszczęście można wyłączyć bo twarz staje się plastikowa i tryb ten poważnie zwalnia działanie aparatu. Można kręcić krótkie filmiki lecz trzeba pamiętać że nie jest to kamera.

 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  Premiera H15 miała miejsce w pierwszej połowie stycznia, a zatem znając politykę Casio w tej materii, aparat na rynku zadebiutuje przypuszczalnie w okolicach kwietnia/maja tego roku.

  Casio jest bardzo niedocenianym producentem, a niesłusznie – kompakty robią bowiem często całkiem przyzwoite. Problem z tym konkretnym modelem polega jednak na tym, że teraz w tym przedziale cenowym ostro poczyna sobie Samsung, który może być gwoździem do trumny Casio (przynajmniej na naszym rynku).

  Jak zawsze, czas pokaże…

  Pozdrowienia

 • Artur

  Ciekawe tylko kiedy pojawi się na rynku? Od czasu premiery minął już kwartał, a trudno znaleźć jakąś wiarygodną ofertę sprzedaży. Brak również testów i porównań do innych modeli. Jeżeli zachowali tak niskie szumy jak w poprzednim modelu, to przy tak zwiększonych parametrach (matryca, wyświetlacz, pamięć, flesz…) i deklaracji ceny na poziomie EX-H10, to mimo, że stajnia Casio potęgą na rynku nie jest, zapowiada się tu naprawdę mocny akcent!


reklama