, Newsy

Wyniki konKursu dla odważnych. Już wiemy, kto wygrał smartfon Honor 7!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Wyniki konKursu dla odważnych. Już wiemy, kto wygrał smartfon Honor 7!”

 1. Mr Vik pisze:

  Szczerze mówiąc, to w konkursie nie było z czego wybierać. Brakowało zdjęć z polotem, fantazją, pokazujących kreatywność autora. Niektórzy próbowali do zwykłego zdjęcia dorabiać ideologię i opisem wyjaśniać dlaczego powinny wygrać w konkursie, co wypadało jeszcze żałośniej niż samo zdjęcie. Wygrało po prostu ładne zdjęcie, ale nie dziwię się jurorom, bo naprawdę nic się nie wyróżniło.

  • Mr Vik pisze:

   No dobra, przejrzałem zdjęcia jeszcze raz – było kilka fotek z jajem i humorem. To które wygrało nie było takie super, ale tak to jest w konkursach, gdzie wygrana zależy od gustu i subiektywnej oceny jury.

 2. Jake pisze:

  Och już nie plujcie jadem. Jedyne co potraficie robić to narzekać i oceniać wszystko i wszystkich wkoło. Trochę godności i szacunku do drugiego człowieka. Gratuluję wygranej autorce ?

 3. Adam pisze:

  Rozumiem jakby to było zdjęcie z rekin. ..ale z żółwie?! Co w tym odwaznego

 4. dario pisze:

  Lepiej to niz adama panasiuka praca oszusta ktory nagrody sprzedaje

 5. Ja pisze:

  Wybraliście co wybraliście choć spodziewałem się że wygra co innego. Ja tam w tym zdjęciu nic porywającego nie widze ale to wasz werdyt. Powina moim zdaniem wygrać praca ze zdjęciem ślimaka przechodzącego przez droge i podpisana walka o życie tylko dla odważnych. Moim zdaniem ta praca była boska i naprawdę mistrzowska. Gratulacje dla tego Pana który ją wstawił jeśli to czyta!

 6. PP pisze:

  Gratuluję!

 7. DeKo pisze:

  Moim zdaniem takie konkursy dyskryminują tych użytkowników o mniej zasobnym portfelu. Nie każdy może sobie pozwolić na pływanie z żółwiem Morskim. Tak samo mając kasę mógłbym zrobić sobie zdjęcie z gepardem czy jakimś innym niebezpiecznym zwierzęciem.

 8. andiczek pisze:

  Naprawdę? Co jest odważnego w spotkaniu z żółwiem morskim? Chyba nie mieliście z czego wybierać.

 9. did4skalia pisze:

  Gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama