, Kamerki sportowe Kamery Newsy

Nowa kamera sportowa 4K od Kruger&Matz

kamerka2

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • piter

  Kamerę dostałem, ale jestem z niej mega niezadowolony. Poczałkowo nagrywała filmy 4K tylko 10min niezależnie od ustawień a na 1080p zawieszała się po kilku minutach. Po wizycie w serwisie teraz nagrywa filmy 4K min a 1080p 10min i żadne ustawienia pętli nic nie zmieniają. Bateria trzyma max 40min przy 1080p. Stabilizacja obrazu koszmarna. Ogólnie jest to straszne badziewnie i nie można w żaden sposób porównywać jej z gopro.

 • Pietrek

  Patryk Bruce napisał, że kamera nagrywa tylko 10 minut filmu, trzeba w opcjach stawić tryb ciągły.
  U mnie aplikacja do obsługi telefonu działa normalnie, nic nie zrywa, obraz jest ostry bez rozmyć, brzegi obrazu też są ostre. Co do baterii, to rzeczywiści u mnie 1080p 60fps, wystarcza od 1H przy włączonym wifi do 1.30 H,przy wyłączonym wifi, zawsze mam ze sobą powerbank. Może ma pan jakiś felerny egzemplarz i trzeba reklamować.

 • Pietrek

  Kamera to w 100% klon Eken H8R ,dlatego ją kupiłem. Testuje i nagrywam już około miesiąca, nie zawiodłem się. Filmy porównywalne z najlepszymi kamerami tego typu na rynku, cena 3x tańsza.
  Jedynie do czego można się doczepić, to słaby mikrofon, ale w końcu kamera sportowa to nie studio nagrań. U mnie obraz jest bardzo dobrej jakości, ostrość, kolory itd. Pod wodą też jest ok. Gwarancja 24 miechy, to można poszaleć. Szczerze polecam tą kamerkę, naprawdę nie warto przepłacać za markę i płacić 1.5 tys.zł.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1337085812983139/ Patryk Bruce

  1080p 30 fps nagrywa ciągiem tylko 10 minut. Nie czyta kart sformatowanych pod NTFS, a to wlasnie format FAT32 ogranicza rozmiar pojedynczego pliku i stąd tylko 10′ ciągiem. Brzegi obrazu rozmyte. Od jakiegoś czasu mogę ustawić wyłącznie rozdzielczość 1080p 30 fps – niczego nie zmieniałem (karta i format plików te same), a pozostałe rozdzielczości są niedostępne. Bateria wytrzymuje zaledwie godzinę nagrywania w powyższej rozdzielczości i wg producenta to normalny czas. Wyświetlacz pomocniczy – wolałbym, aby wyświetlał mi mrugającą, czerwoną kropkę podczas nagrywania zamiast pokazywania czasu nagrywania – z odległości metra nie wiesz już czy nagrywasz, czy nie. Aplikacja do obsługi przez telefon to zupełna porażka – co chwile bez przyczyny zrywa połączenie.

  • Piter

   Jaka jest jakość filmów w dzień/noc ? Ogólnie warto ją kupić czy nie ?

 • Dreamseamer

  Kupiłem kilka dni temu w jednym z salonów firmowych. Szczerze..nie spodziewałem się po niej zbyt wiele. W końcu 599zł. Znajomi polecali GOpro ale nie miałem tyle kasy. Golas podstawowy kosztował 799 i do tego akcesoria. Tu mam wszystko i extra jakość. Polecam

  • Piter

   Właśnie się zastanawiam czy kupić Kruger czy eken h7.

 • Eryk

  Moim zdaniem spoko gadżet w rozsądnej cenie. Śmiało można próbować, testować, nagrywać;D


reklama