, Poradniki

Jak korzystać z Nik Collection bez Photoshopa?

header

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jan Kos

  Czy w tym zestawie jest narzędzie do podstawowej obróbki fotki, tzn. przycinania, poziomowania i ustalania formatu zdjęcia ? Właśnie pobrałem Nika, ale nie mogę znaleźć tych podstawowych funkcji.

 • Bartosz

  A ja mam problem ze zdjęciem, dość banalny ale nie mam pojęcia jak obrócić zdjęcie

 • stopwyzyskowi

  Jest prosty sposób na otwarcie zdjęcia (w formacie jpg) w programach Dfine 2, Sharpener Pro 3 i Viveza 2. Klikamy na wybraną fotografię, naciskamy prawy przycisk myszy, a następnie wybieramy opcję: „Otwórz za pomocą…”, po czym szukamy w katalogu Nik Collection interesującego nas pliku exe i cieszymy się możliwością obróbki naszego zdjęcia 🙂

 • Marian Marczewski

  Mam pytanie , czy możliwe jest wybranie z kadru fragmentu i wzmacnianie jednego koloru ? i jeśli tak to w jaki sposób ?

  Sharpener Pro
  Czy jest możliwość wyostrzenia tylko tego co oznaczę i w jaki sposób ?
  Chciałbym zrobić krajobraz i z ostrym ciągnikiem a pozostałe elementy krajobrazu rozmyć czy istnieje taka możliwość i w jaki sposób to wykonać ?

  Viveza 2

  Co zrobić jak oznaczę punkt kontrolny w pluginie Viveza 2 i rozjaśnię fragment zdjęcia i jasne obwódki są widoczne dookoła zdjęcia ? jak tego uniknąć ?

  Dfine
  Jak z tego korzystać ? używać tylko automatu do odszumiania ?

 • frogi4

  Działają wszystkie programy. Dfine 2, Sharpener Pro 3 i Viveza 2 również. Działa przeciąganie, można również uruchomić podając nazwę pliku ze zdjęciem jako parametr uruchomienia
  np. Viveza 2.exe foto.jpg.
  Sprawdzone na windows 7 64 bit.

  • http://www.fotomaniak.pl/ Dominik Patoła

   Korzystam z Windows 10 i tutaj metoda przeciągania nie działa, ale otwieranie za pomocą programu jak najbardziej, dlatego też uzupełniłem informacje. Dzięki!

   • Błażej

    U mnie, także na win10, przeciąganie nie działa choć to nie problem. Szkoda, że RAW nie otwiera.

 • Błażej

  Na stronie jest informacja, iż za darmo jest tylko przez 15 dni: „Nie musisz zastanawiać się, którą wtyczkę wybrać – teraz możesz kupić cały zestaw po niskiej cenie. Możesz też bezpłatnie przetestować cały zestaw przez 15 dni.”. To jak jest w końcu?

  • http://www.fotomaniak.pl/ Dominik Patoła

   Może trafiłeś na nie zaktualizowaną podstronę. Pakiet dostępny jest za darmo bez żadnych ograniczeń. Tutaj więcej informacji: plus.google.com/+NikC…FGsG2Di7EK


reklama