,

15 przykładów na to, że warto fotografować smartfonem

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 9

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. eee, :

  Łukasz, coś one nie za piękne

 2. misha, :

  Lukasz, zdjęcia raczej kiepskie, przeczytaj sobie pierwszy lepszy poradnik o fotografii, zwróć szczególną uwagę na rozdział o kadrowaniu/kompozycji

 3. Lukasz, :

  Ale wlasnie w fotografii ze smartfonow chodzi o to aby uchwycic to co widzi sie oczami. Takie jest moje podejscie do tego typu fotiografii. Zdaje sobie z tego sprawe ze zdjecia sa czasami niepoprawne ale tym sie kierowalem na blogu. Po prostu przyzwyczailismy sie do wszystkiego co pieknie sztuczne.

 4. pentax.org.pl, :

  co to za masakra… Lukasz nie myślałeś może żeby kupić sobie farbki szkolne i nie zacząć malować obrazów, albo spisywać hasła z głupich reklam i publikować to jako własną poezję ;) Ty się marnujesz artystycznie – nie ograniczaj się tylko do jednej dziedziny sztuki, po ty “piknych” fotkach widzę że marnujesz się ograniczając się tylko do fotografii. a skoro już tak bardzo spodobało ci się używanie smartfona może zaczniesz kręcić filmy – na pewno tez masz do tego dryg

 5. m, :

  Lukasz, one nie są niepoprawne. One są nieciekawe, a to chyba najgorsze co można o zdjęciach powiedzieć. Nie mówiąc już, że od strony technicznej to antyreklama dla Twojego telefonu.

 6. Lukasz, :

  Pentax ale ja fotografuje, rysuje i krece filmy i nie chwalac sie zostaje nagrodzony. M moje zdjecia sa inspirujace. Szanuje wasze wypowiedzi krytyczne. I na koniec moge powiedziec ze nic tak nie cieszy jak krytyka sztuki.

 7. Robur, :

  @Lukasz- a możesz podesłać jakiś link do twoich nagrodzonych zdjęć? Bo to się zaczyna robić ciekawe :-)

 8. Lukasz, :

  Moge ci przeslac linki do filmow nagrodzonych ale w weekend przypomnij mi sie mailem to odpisze.


REKLAMA