, Aparaty kompaktowe Newsy

Aparat kompaktowy do 400 zł

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • HOM8

  Proszę o pomoc w wyborze aparatu do ceny 500 zł. Mam wybrane już modele, oto lista:
  Sony W830, Nikon Collpix S3600, Samsung WB50F lub WB200F i Canon IXUS 155.
  Aparat ma być dla dziewczyny, która będzie robić zdjęcia często w terenie (konie, tereny leśne, zdjęcia w ruchu i pewnie często będzie używać zoomu czyli taki który ma dobrą stabilizację i zoom jak największy optyczny), przyda się także jako aparat do kręcenia filmów. Ma to być mały kompakt, przyjazny w obsłudze. Praktycznie te modele według specyfikacji są identyczne, tylko który wybrać? Coś mi w głowie mówi, że Sony będzie najlepszy ewentualnie Nikon, ale Samsung ma Wifi z NFC i ładowanie zdjęć od razu na jakieś portale i strony.

 • Joe

  Czy Nikon Coolpix L29 ma możliwość ręcznego ustawienia wartości ISO ? Instrukcja nic na ten temat nie mówi a z tego co się orientuje to wcześniejsze modele (bodajże L22) nie pozwalały „ręcznie” majstrować przy ISO.
  Rozglądam się za jakim bardzo ale to bardzo tanim i małym kompaktem-jednak brak tej możliwości dyskwalifikuje urządzenie.
  BTW a może pojawiły się jakieś nowe typy do max 250 zł

 • Krzysztof

  Bardzo interesujący artykuł, fachowo i na temat. Stoję właśnie przed wyborem takiego kompaktu do 400zł. Uwzględniając modele z poprzednich lat który z aparatów jest aktualnie najlepszy na rynku? Chcę kupić coś niedrogiego ale dobrego co posłuży kilka lat.

 • http://www.fotomaniak.pl/ Krzysztof Woźniak

  masz rację, JZ250 dobrze przedstawia się na tle tych aparatów. Ja jednak w tekście postanowiłem zestawić ze sobą nowości z 2014 roku, żeby pokazać jak kurczy się ten segment aparatów, a podany przez Ciebie model jest z 2012.

 • maciek

  fuji jz250 za 250zł ma wszystko w tym segmancie tylko dlaczego go sie nie wymienia.


reklama