, Newsy Obiektywy Sony Telefony

Smartfonowe obiektywy Sony – więcej zdjęć, więcej informacji

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Smartfonowe obiektywy Sony – więcej zdjęć, więcej informacji”

 1. Danio pisze:

  Jak dla mnie bomba 🙂 Uwielbiam fotografie, mam dużo różnego sprzętu, ale na wakacjach muszę taszczyć te cholerne lustrzanki itp. Teraz wystarczy mi smartphone. SUPER !!! 🙂

  • qwerty pisze:

   no kurczę, wystarczą te dwa obiektywo-matryce/aparaty (jak to nazwać???) i sprawa załatwiona 😀 A na dodatek tak dużego i wygodnego wyświetlacza jaki oferuje np. Xperia Z Ultra nie da żaden aparat/lustrzanka. Tylko patrzeć jak wypuszczą APS-C i FF dla smartfonów 😀

  • uriuri pisze:

   Nie tylko smartfona, ale również ten obiektyw, ładowarkę do niego, dodatkową lampę błyskową, której nie ma w obiektywie, ani smartfonie – a zdjęcia z tego wynalazku pewnie będą na poziomie Galaxy Camera, albo średniej jakości kompaktu.
   Sony sprytnie postępuje – sprzeda wam najpierw Honami bez ksenona i dobrego obiektywu za 2900zł, potem dokupicie obiektyw bez ksenona za 1200zł, a potem wcisną wam dodatkowa lampę (która też będzie miała swój akumulator) za 600zł – będziecie obwieszeni sprzętem za 5000zł – większym i cięższym od niejednego aparatu, a fotki nadal będą tylko zdjęciami z komórki.
   Gratuluje pomysłowości specom od marketingu Sony, są lepsi w wyciąganiu kasy od użytkowników niż Apple 🙂

   • piotr pisze:

    Tak tylko smartfon lepszy od iphona aparaty też będą lepsze a nie trzeba tego kupować

   • Rafko pisze:

    Poczytaj sobie więcej o tym wynalazku Sony. Droższy model ma być oparty o sensor znany z RX100 II, Galaxy Camera ani się nie zbliży do poziomu tego aparatu.

    • uriuri pisze:

     Wystarczy mi Sigma DP1, też ma super matrycę i co z tego ? Zdjęcia są raczej „dziwne”.
     A wracając do tego Sony – nie wiadomo jak to wszystko będzie ze sobą współpracowało i czy producent wszystkiego nie uśredni – czyli będzie sobie telefon ze średniej klasy aparatem, średniej klasy doczepiany obiektyw, jakaś mała lampka błyskowa…za grubą kasę.

    • Rafko pisze:

     Na ostateczny werdykt poczekamy po premierze. Ale dla niektórych będzie to lepsze rozwiązanie nosić ze sobą telefon i ten obiektyw niż telefon i jakiś aparat cyfrowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama