czwartek, 21 lutego 2013, Arkadiusz Marcjanek

Nikon D7100 – lustrzanka bez filtra dolnoprzepustowego (pierwsze wrażenia)

Nikon D7100 8
Nikon D7100 / fot. Nikon
 • antar

  Nie „deseniu” tylko Kogo,Co – desenia. Nie na „pokładzie” bo to nie statek. Nie na gripie tylko na korpusie. Korpus z magnezu a szkielet z poliwęglanu. ??!!Na obudowę wyciągnięto(…) funkcje ?! Jak się wyciąga „funkcje” i za co się ją ciągnie? Przycisk ISO w złym miejscu bo trudno go” wcisnąć :na ślepo”. To nie reporterski sprzęt Panie Marcjanek. Niech się Pan poduczy a nie zabiera się do tego o czym pojęcia Pan nie ma. Jescze ten „pierścień trybów z przystankami”. Czego Pan się najadł?? I co to jest „moira” Panie Marcjanek? I znowu „filtru”a nie filtra? Cytat:”Autofocus pracuje w oparciu o 51 punktów (w tym 15 krzyżowych) rozmieszczonych na dość dużej powierzchni kadru.” Czy te punkty mamy na zdjęciach bo to wynika z tego tekstu!?
  Broń nas kto może przed producentami TAKICH tekstów.

 • Marcin

  A ja kupiłem i już po miesiącu musiałem czyścic matryce i tak co miesiąc a obiektywu nie zmieniam, bo mam jedne, są jakieś tłuste plamy na matrycy do których lepi się kurz, serwis nie uznaje gwarancji, tak więc mam PRZERĄBANE. Gorąco Nie Polecam

  • http://www.garnek.pl/fotodon donttier

   A jak kupowales nie patrzyles ze sa tluste plamy ? paluchami ktos dotykal lustra, same tam nie przyszly chyba ze sam probowales czym czyscic ale wejdz na youtube.com/ i wpisz ak czyscic matryce

 • http://www.foturysta.pl Błażej

  No, no. Niezła specyfikacja. Ciekawa alternatywa dla D300s, który już swoje lata ma. Co zastępuje brak filtra? Coś musi tłumić UV bo ujęcia plenerowe przy ładnej pogodzie, a zwłaszcza krajobrazy mogą być niebieskawe jak w analogach. Pomijam kwestię filtrów zewnętrznych. Zakładam, że programowo będzie zafarb korygowany.

 • Bartek

  Nikon D7100 jak i D 7000 współpracuje z wszystkimi obiektywami AF starego typu też i manualnymi. Co za brednie ktoś wypisuje.

 • edi

  Panowie droższe korpusy półprofesjonalne i profesjonalne mają taką możliwość , więc gdzie jest problem.
  Za dobry korpus trzeba zapłacić.

 • http://aparatdo.pl/ aparaciarz

  to normalne, że nie będę współpracowały, przecież w interesie firmy leży, żebyś kupił nowe, prawda?

 • bynio

  I brak współpracy z starszymi obiektywami manualnymi to klapa przez duże K

 • em

  No to chyba po ptokach, a tak czekałem na D400, który miał być następcą D300 🙁

 • elvis

  (rozmiar APS-C: 23,5 x 1,.6 mm) — poprawcie to


reklama