, Ciekawostki Longform Telefony

Firma chciała dobrze, a źli internauci pokrzyżowali jej plany

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jolanta

  Hahahaha. Paranoje.

 • robin

  Żeby ten wielki postęp tak jak go malują , nie okazał się znowu kradzieżą czyjegoś patentu i pracy .Historia znowu zatacza koło.
  No wio mój kary!

 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  @Agent L: Jeżeli reklama jasno sugeruje (przez montaż, czy sposób prezentacji treści), że materiał jest kręcony urządzeniem X, a w rzeczywistości tak nie jest, to jest to wprowadzenie potencjalnego klienta w błąd. I Nokia doskonale zdaje sobie z tego sprawę – dlatego błyskawicznie zmodyfikowała swoje klipy, jak tylko sprawa ujrzała światło dzienne. Pozdrawiam

 • Agent L

  Naprawdę nie kumam o co ten hałas. Żadna reklama nie jest kręcona przy użyciu reklamowanego urządzenia. Nikon zdjęcia prasowe D3 robi Mamiyą z backiem PhaseOne.
  Nokia nigdzie nie napisała „actual footage from Lumia”.

  Ludzie się nagle oburzyli że nie można wierzyć reklamie. Jak by powiedziała Mariolka: No heloł!

 • marek

  Dużo lepiej kręci galaxy s2

 • Unlimited

  Lukas zdjęcia może nie będą jakości lustrzanki, ale filmy wykonane N8 czy N9 potrafią zachwycić, szczególnie przydają się na koncertach, gdzie dobrze rejestrują dźwięk w odróżnieniu od innych urządzeń. 😉

 • lukas

  „Ciekawe jak chce przyciągnąć klienta flagowym smartfonem jeśli ten kosztuje 2500 zł???”

  Mnie ciekawi czy ludzie rzucą się na te urządzenia bo dobrze robi zdjęcia. Dla mnie to głupota bo do uwieczniania ważnych chwil w życiu powinno się używać naprawdę dobrego aparatu. Tak, żeby potem wywołać duże i dobrej jakości zdjęcia i wkleić do albumu. Miniaturki z telefonów komórkowych mnie nigdy nie podniecały.

  Aparatem w telefonie to ja mogę robić zdjęcia rozkładu jazdy PKP, planu metra, godzin przyjęć u lekarza itd.

 • sadf

  Ciekawe jak chce przyciągnąć klienta flagowym smartfonem jeśli ten kosztuje 2500 zł???

 • n8

  windows to nie symbian nie nadaje sie do funkcji filmowych i fotograficznych 🙂

 • Unlimited

  Dla mnie to naturalne bo WP8 nie ma szans na jakos dostepna na Symbianie, ktory byl optymalizowany pod tym wzgledem od dawna(dlatego np. zrezygnowali tez z Androida). Juz WP7.5 tu odstawal, mam na mysli Lumie 800\900 i ich porownanie N9. Mniejszy birate dzwieku, oraz zapis zdjec i oddanie szczegolow.

 • Mango

  Nokia próbuje, ze wszystkich sił przyciągnąć klienta – jak widać nie zawsze jej to wychodzi na dobre, zwłaszcza na filmie powyżej, który był kręcony innym sprzętem niż podaje producent.
  Z drugiej strony nie ma się czemu dziwić, skoro Nokia z dnia na dzień traci klientów – być może połączenie z Microsoftem coś da….. swoją drogą ciekawie politykę Nokii opisał Komputer Świat 10/2012, przedstawiając jej upadek i współpracę z nowym partnerem.

 • Michael

  Wtopa na całego! 😛
  I to w momencie, kiedy Nokia tonie, a nowe smartfony wydają się być ostatnią deską ratunku dla tej firmy.


reklama