poniedziałek, 23 lipca 2012, Arkadiusz Marcjanek

Canon EOS M zaskoczył przeciętnością (pierwsze wrażenia)

Canon EOS M 01
Canon EOS M / fot. Canon
 • romek

  Panowie czy ktoś z was robił tymi zabawkami do 2600zł na papier .
  Jeśli tak to prosiłbym o poważną wypowiedz.
  I o kosztach wydruku .

 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  @Bambo: Wielu ekspertów zgodnie krzyczy, że bezlusterkowce to przyszłość sprzętu foto. Ale wydaje mi się, że dopóki lustrzanki dobrze się sprzedają, mało który producent pójdzie drogą Olympusa i przestawi się tylko na EVILe. Pozdrawiam

 • Bambo

  Ok, ok. Wspomnialem tylko o mozliwej sytuacji na rynku bezlusterkowcow, ktory rozwinal sie w dosc szybkim tempie w ciagu ostatnich 2 lat i wszystko wskazuje na to, ze w tym segmencie bedzie jesze sporo wiecej pieniedzy do zarobienia w najblizszym czasie.

 • ojciec

  @ Bambo, proszę Cię nie kompromituj się. To Canon przez 3/4swojego istnienia deptał Fuji po piętach. Jakiś czas temu udało im się zrównać z tą marką. Natomiast Sony? heh… może kiedyś Canon im dorówna… Nikon? nooo… zaraz po tym jak Canon wyjdzie z epoki kredy i kilku innych podrodze, to między Canonem i Nikonem zostaną jeszcze murzyni, których Canon nie przeskoczy.

 • romek

  Ale czemu miałby to robić skoro na rynku jego pozycja i tak jest mocna.
  Ma w swojej ofercie model 5 MKIII, 5 MKII i G1X kompakt

 • http://www.fotoManiaK.pl Szymon Marcjanek

  @Bambo: Canon ma bardzo mocną pozycje na rynku – jeżeli sam nie zaprezentuje bezlusterkowców deklasujących lustrzanki, o sprzedaż tych ostatnich nie musi się martwić. Podobną politykę prowadzi zresztą Nikon. 😉

 • Bambo

  „gdyby Canon zaprezentował nam kompakt, deklasujący amatorskie lustrzanki, byłby to swoisty strzał w stopę.” No tak, ale czy z drugiej strony nie dostaje juz po stopach od Sony, Olympusa, Fuji czy nawet Nikona?


reklama