,

Snapseed 2.0 – recenzja aplikacji

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 4

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Sandman, :

  Panie Antoni, artykuł jak zwykle na poziomie. Jednak mam jedno zastrzeżenie. Recenzje aplikacji powinno zaczynać się od opisu czym aplikacja w zasadzie jest, bądź do czego służy. Oczywiście nie twierdzę, że nikt nie wie czym jest Snapseed, ale należę właśnie do grona ludzi, którzy z aplikacją mają styczność pierwszy raz w dodatku tylko z opisu.Mimo, że lubię czytać Pana artykuły to ten mógłbym sobie odpuścić, bo z aplikacji tego typu nie korzystam wogóle…

  • Antoni Żółciak, :

   Dzień dobry,

   ma Pan rację, może tutaj rzeczywiście pośpieszyłem z założeniem “sławy” Snapseeda. Wezmę sobie Pana słowa do serca przy przyszłych publikacjach.

   Dziękuję za przychylną opinię i pozdrawiam!

   • marcinst, :

    Hehe
    Nie zdążyłem napisać. W pierwszym zdaniu powinna być informacja czy mam czytać dalej czy nie. Inaczej mówiąc – co to jest za aplikacja i co robi.
    Dziękuję Sandman
    A Pan Antoni szybko powinien zmieni wstęp. Bardzo szybko

 2. Błażej, :

  Mimo, że to aplikacja Google korzystając z Androida nie miałem pojęcia o jej istnieniu. Później pojawił się iOS i szukając aplikacji do obrabiania zdjęć na iPhone trafiłem na tą opisaną powyżej. Była w poprzedniej wersji czy dwie wersje wcześniejszej. Potwierdzam, ze jest bardzo dobra i wygodna w obsłudze.


REKLAMA