,

Ranking lustrzanek – maj 2014

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 9

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Paweł - Fotografia Polkowice, :

  Sam miałem Pentaxa K-X. Pomimo swoich wad, a dokładnie to: brak gipa i brak podświetlanych punktów AF, to była to świetna puszka i dalej jest. Zdjęcia rewelka, iso użyteczne i szybki AF z szkłami bez silnika. Teraz mam Nikona D300, dziadek, bo dziadek, ale inaczej leży w dłoni i wciąż daje radę.
  Dziwię się, że go nie ma w Waszym rankingu.

  • Antoni Żółciak, :

   Jest D7100 – inna klasa, owszem, ale jakość obrazu w słabym świetle jest w D7100 lepsza. Osobiście znacznie bardziej wolę trzymać D300/D300S w dłoniach, natomiast jeśli już dochodzi do fotografowania wieczorami, to poświęcę tę ergonomię na rzecz niższych szumów.

   A K-x też zapamiętałem jako udaną maszynę. :)

 2. sceptyk, :

  Taaaa, mamy prawie połowę sierpnia, a tu dalej “aktualny” ranking. Czyżby na rynku lustrzanek rzeczywiście nic się nie działo?

  • Antoni Żółciak, :

   Ranking zaktualizujemy w przyszłym tygodniu. :)

 3. PD, :

  przyszły tydzień a dziesiaj 28 sierpnia

 4. szunaj, :

  jak dla mnie to ten wasz redakcyjny ranking jest do niczego, no bo proszę wytłumaczyć mi dlaczego jest Canon EOS 700D a nie ma tego który był przełomem czyli jego poprzednika Canona 650

 5. 24, :

  Czy warto jeszcze kupować canona 60d?

 6. maryjan, :

  a co z d810 i nikon d750 ?

 7. AnT24, :

  Chyba wkradł się błąd Pentax K-50 ma obudowę ze stopu magnezu. Swoją drogą właśnie go testuję i jest rewelacyjny!!! Nikkony i Canony w tej cenie wypadają naprawdę blado. K-50 czy też K-30 to również jedyna lustrzanka w tej cenie ze stabilizacją matrycy. O obiektywy nie ma co się martwić, Pentax ma sporą ofertę, ale i Sigma czy Tamron robią obiektywy z mocowaniem do Pentaxa. Polecam!


REKLAMA