Ważne: Promocja STEAM do 2 stycznia [codzienna aktualizacja]   |   Świąteczny poradnik prezentowy

, Antoni Żółciak

Test aparatu Sony Cyber-shot HX50

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 10

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. ZGRABNY erotyczny kawaler, :

  Fajny i poreczny , zrobcie dla porownania takze test nowego nikona s9400/9500 i canona sx270/280
  Aby moc porownac te aparaty jak wypadna .

 2. Smart, :

  Jak ustawić stabilizację zdjęć przy szybkim machaniu ręką dziecka ? Active nie pomaga. Coś poradzicie ?

 3. Patric, :

  a próbował ktoś złapać ostrość przy zoom 30 na przedmiocie oddalonym 2 metry? Mój egzemplarz nie był w stanie wyostrzyć obrazu

  • Padre, :

   Zoom 30 z 2m? Człowieku, zdjęcia makro robi sie z bliska :)

 4. E.P., :

  Do Padre; kto tu mówi o makro? Mowa jest o 30-krotnym, max. zbliżeniu (powiększeniu), czyli max. tele dla tego obiektywu, przy którym nastawienie ostrosci jest bardzo trudne , a nie o zdjęciu makro!

 5. Asik, :

  Jestem amatorką szukająca dobrego aparatu kompaktowego, którym zrobię porządne zdjęcia. Moim starym aparatem nie mogłam uzyskać głębi ostrości. Czy tym aparatem uzyskam dobre efekty? Np. przy zdjęciach portretowych?

  • qwerty, :

   “efekt głębi ostrości” (lub “ładnie rozmytego tła”) uzyskuje się za pomocą obiektywu – zazwyczaj stałoogniskowego, a nie miniaturowego słoika z zoomem x30 w aparacie kompaktowym xD . Chcesz mieć zdjęcia jak żyleta/rozmyte tło – kup najtańszą lustrzankę i obiektyw stałoogniskowy np. Nikon D3100 (lub któryś z wyższych modeli D3200/D3300) + obiektyw Nikkor 35mm/1.8G (lub węższy 50mm/1.8G) – minimum 2000 zł.

   • Asik, :

    Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie stać mnie na tak drogi sprzęt. Założyłam wydatek maks 1200 zł. Nawet gdybym kupiła lustrzankę, to nie miałabym pojęcia jak ją porzadnie obsłużyc, więc pewnie kolejny 1000 zł poszedłby na kurs fotografii :( Czyli jak rozumiem żadnym kompaktem nie uzyskam tego efektu? Zastanawiam się też nad olympusem xz-2 ale nie moge go nigdzie dostać.

 6. Michał, :

  Witam zastanawiam się nad wyborem tego lub RX100.
  Zależy mi na wysokiej jakości dźwięku podczas nagrywania na koncertach oraz wysokiej jakości w ciemnych ppomieszczenich. Warto dopłacać 600 zł do RX100? Proszę o szczerą radę

 7. max, :

  Zdjęcie bociana i wielbłąda przy kadrowaniu 100% to żart, wygląda, jak impresjonistyczny obraz, całkowity brak szczegółów.