,

Fotograf ślubny już niepotrzebny? Lepsze zdjęcia zrobią goście

fot. Elvert Barnes/Flickr CC

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Fotograf ślubny już niepotrzebny? Lepsze zdjęcia zrobią goście”

 1. Adam pisze:

  Pracuję w tej branży od 1993 roku i zauważam trend dokładnie odwrotny, od tego jaki opisuje Państwa komentarz. Artykuł wysoce nietrafiony. Dodam, iż nie pracuję w branży foto-video. Jeżeli publikują Państwo takie artykuły, to proszę podawać dokładne źródła, aby można było z nimi dyskutować.

  • Dominik Patoła pisze:

   Panie Adamie, źródło zostało uzupełnione, o badaniach pisze portal diyphotography.net. Przypominam, że dotyczą one rynku brytyjskiego, a nie polskiego.

 2. Błażej pisze:

  Na skromnym weselu, na którym byłem fotograf chętnie pożyczał swoje obiektywy jednemu z gości posiadającemu analogowego Canona. Również na jego życzenie wykonał zdjęcia jego aparatem. To jest moim zdaniem bardzo dobre podejście. Ja byłem świadkiem na ślubie i zostałem przez tego fotografa zaangażowany do asystowania (co zrobiłem z przyjemnością). To z kolei oszczędność na asystentach 😉 Zrobił naprawdę ładne zdjęcia. Wnętrza bez lampy, jasnymi szkłami, a na zewnątrz rozproszone światło lampy. Przyznam, że brak błysku we wnętrzach jest lepszy niż błyskanie co chwila. Mniej rozprasza i pozwala ludziom zachowywać się bardziej naturalnie.

Dodaj komentarz


reklama